Anketa Mokrá Lopta

Spoločnosť Four Art s.r.o. a portál www.mokralopta.sk spoločne organizujú divácke hlasovanie ankety o najlepších vodných pólistov za sezónu 2012/2013. Môžeš si vybrať svojho favorita diváckeho hlasovanie ankety a dať mu svoj hlas.

Podpor športovcov jedného z najťažších športov a hlasuj už teraz tu.   apply f2

Vyhodnotenie diváckeho hlasovania ankety sa uskutoční neskôr, o tom Vás na tejto stránke budeme informovať včas, vtedy bude aj uverejnený výsledok hlasovania aj na www.mokralopta.sk
Pravidlá hlasovania sú veľmi jednoduché: hlas môžeš dať iba jednému z nominovaných hráčov a to iba 1x za deň. Systém hlasovania je nastavený tak, že povoľuje iba 1 hlas za jeden deň z jednej IP adresy.

Za porozumenie Ďakujeme S pozdravom organizačný team ankety a portál www.mokralopta.sk

 

left direction
right direction

Mokrá lopta

Od pondelka v Budapešti ME mužov aj žien

me2014

Hráči Srbska a reprezentantky Talianska budú od pondelka v Budapešti obhajovať zlaté medaily na kontinentálnom šampionáte vo vodnom póle, ktoré získali pred dvoma rokmi v holandskom Eindhovene. Tohtoročné majstrovstvá Európy sa uskutočnia bez účasti slovenského výberu, ktorý neuspel v play-off, keď v dvojzápase s Chorvátskom ťahali Slováci za kratší koniec. Cesta Srbov za obhajobou bude nesmierne náročná, keďže v základnej B-skupine budú ich súpermi aj Maďari, Chorváti či Španieli. V A-skupine si na postup "brúsia zuby" Čiernohorci, Taliani, Gréci či Rusi. V ženskej časti sa hráčky Talianska popasujú o najvyššie priečky aj s Ruskami a Španielkami. Ich veľkými konkurentkami budú aj domáce Maďarky či Grékyne.

Celý článok...

Program ME v Budapešti

me2014

Prinášame Vám program vodnopólových ME, ktoré sa od pondelka konajú v Budapešti:

MUŽI
pondelok 14. júla
A-skupina: Rumunsko - Gruzínsko (13.00), Čierna Hora - Grécko (16.00), Taliansko - Rusko (19.00)
B-skupina: Chorvátsko - Nemecko (11.30), Francúzsko - Srbsko (14.30), Španielsko - Maďarsko (20.30)
utorok 15. júla
A-skupina: Gruzínsko - Grécko (11.30), Rusko - Čierna Hora (14.30), Rumunsko - Taliansko (17.30)
B-skupina: Nemecko - Srbsko (13.00), Chorvátsko - Španielsko (19.00), Maďarsko - Francúzsko (20.30)
streda 16. júla
voľný deň
štvrtok 17. júla
A-skupina: Taliansko - Gruzínsko (11.30), Grécko - Rusko (16.00), Čierna Hora - Rumunsko (19.00)
B-skupina: Francúzsko - Chorvátsko (13.00), Španielsko - Nemecko (14.30), Srbsko - Maďarsko (20.30)
piatok 18. júla
voľný deň

Celý článok...

Tím SR "19" v príprave na augustové ME

holas3

Slovenská vodnopólová reprezentácie mužov do 19 rokov sa bude počas celého leta pripravovať na majstrovstvá Európy hráčov tejto vekovej kategórie, ktoré sa koncom augusta uskutočnia v Gruzínsku. Pod vedením hlavného trénera Dušana Holasa začali mladí Slováci s prípravou minulý týždeň v Novákoch, už od pondelka začali s domácou prípravou a uprostred týždňa sa presunú do Budapešti. Nasledovať bude séria domácich sústredení spojených s prípravou s rovesníkmi z Gruzínska či turnajom v Nemecku. Už v auguste čaká na tím SR "19" ďalší tréningový tábor v Maďarsku s domácim výberom do 17 rokov a ladiť formu budú opäť doma. Šampionát sa uskutoční v druhej polovici augusta v Tbilisi. Viacerí slovenskí mladíci v závere júna "pričuchli" aj k seniorskej reprezentácii, keď absolvovali kvalitný turnaj v Rumunsku.

Celý článok...

Kvalitný turnaj vo Vrútkach vyhrali české seniorské reprezentantky

vrutky turnaj4

Víťazkami kvalitného medzinárodného vodnopólového turnaja Turvod Cup vo Vrútkach sa stali české seniorské reprezentantky, ktoré zásluhou lepšieho vzájomného duelu predstihli pri rovnosti bodov ukrajinský juniorský výber. Tretie skončili juniorky domáceho klubu PVK Vrútky pod vedením trénerského dua Michaela Migrová a Lucia Valocká. Na turnaji sa zúčastnil aj nemecký juniorský tím SC Chemnitz a česká juniorská reprezentácia. Vo Vrútkach sa uskutočnilo desať väčšinou napínavých, vyrovnaných a kvalitných zápasov, keď až trikrát rozhodovali o víťazkách pokutové hody.

Celý článok...

V Bratislave turnajový triumf domácich talentov

slavia

Hráči tímu Slávia UK Bratislava sa stali víťazmi jubilejného 10. ročníka medzinárodného turnaja o Vyšehradský pohár 2014 v kategórii do 14 rokov. Dovedna šesť duelov za účasti štyroch klubov sa konalo na petržalskom kúpalisku Matadorka. Bratislavčania na podujatí triumfovali o skóre pred mladíkmi z Piešťan, na treťom mieste skončili olympijské nádeje z Brna a na štvrtom mladí vodní pólisti z poľského klubu WTS Bytom.

Celý článok...

Slováci v Bukurešti s tromi prehrami

seman02

Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia neuspela ani vo svojom záverečnom treťom vystúpení na turnaji v Rumunsku, keď v Bukurešti podľahla výberu Nemecka vysoko 5:17. V piatok prehrali zverenci dočasného kouča Róberta Kaida s tímom USA (8:14), v sobotu večer s Rumunskom (4:6). V konečnom účtovaní skončil tím SR na poslednom 4. mieste. Turnajom v Bukurešti sa pre slovenskú reprezentáciu skončila sezóna 2013/2014.

Celý článok...

Hráčky Topoľčian obhájili ženský titul bez straty bodu

TOzeny titul 2014 9

Vodné pólistky klubu Pirana SC Topoľčany obhájili slovenský ženský majstrovský titul. Zverenky trénera Mareka Gálisa ani na záverečnom štvrtom turnaji I. ligy žien nestratili ani bod, pred druhou Sláviou UK Bratislava majú v konečnej tabuľke 14-bodový náskok. Záverečný turnaj sa konal v Topoľčanoch.

Celý článok...

Medzi kadetkami triumf PVK Vrútky

PVK U17 2

Víťazkami slovenskej vodnopólovej súťaže kadetiek sa stali hráčky PVK Vrútky, ktoré z dvanásich ligových duelov vyhrali jedenásť a len raz okúsili trpkosť prehry. Pod vedením trénerského tandemu Lucia Valocká - Michaela Migrová mladé hráčky Vrútok strelili dovedna 161 gólov a inkasovali ich len 73. Druhé skončili kadetky Slávie UK Bratislava, tretie hráčky ŠKP Modrí Draci Košice.

Celý článok...

Strana 1 z 134

Prevádzkovateľ

FOUR ART s.r.o. 
Jantárova 30
040 01 Košice
IČO: 36 571 946

Nachádzate sa tu: Aktuality
Joomla extensions by Siteground Hosting