Anketa Mokrá Lopta

Spoločnosť Four Art s.r.o. a portál www.mokralopta.sk spoločne organizujú divácke hlasovanie ankety o najlepších vodných pólistov za sezónu 2012/2013. Môžeš si vybrať svojho favorita diváckeho hlasovanie ankety a dať mu svoj hlas.

Podpor športovcov jedného z najťažších športov a hlasuj už teraz tu.   apply f2

Vyhodnotenie diváckeho hlasovania ankety sa uskutoční neskôr, o tom Vás na tejto stránke budeme informovať včas, vtedy bude aj uverejnený výsledok hlasovania aj na www.mokralopta.sk
Pravidlá hlasovania sú veľmi jednoduché: hlas môžeš dať iba jednému z nominovaných hráčov a to iba 1x za deň. Systém hlasovania je nastavený tak, že povoľuje iba 1 hlas za jeden deň z jednej IP adresy.

Za porozumenie Ďakujeme S pozdravom organizačný team ankety a portál www.mokralopta.sk

 

left direction
right direction

Mokrá lopta

Tím SR "15" v Belehrade na 7. mieste

u15cukic2014

Slovenská vodnopólová reprezentácia chlapcov do 15 rokov dosiahla na kvalitne obsadenom Memoriáli Darka Čukiča v srbskom Belehrade siedme miesto. Zverenci trénerského tandemu Róbert Kaid - Martin Sakáč v základnej skupine podľahli rovesníkom z Talianska 5:12, neskôr Chorvátom 1:7, mladých Austrálčanov zdolali 12:4 a s Čiernohorcami prehrali 7:13. V záverečnom súboji si tím SR "15" poradil s Maďarmi 11:10.

Celý článok...

Svetový pohár vyhrali Američanky

logo-fina

Vodné pólistky USA sa stali víťazkami augustového Svetového pohára žien, ktoré sa konali v ruskom Chanty-Mansijsku. Vo finále si Američanky poradili s Austrálčankami 10:6. Bronz putuje do Španielska zásluhou triumfu nad Čínou 7:5 v súboji o 3. miesto. Domáce Rusky skončili až šieste, keď v súboji o 5. pozíciu podľahli Maďarkám 11:14.

Celý článok...

Maďari majstrami sveta v kategórii do 18 rokov

hornets-19

Titul majstrov sveta v kategórii do 18 rokov získali mladí reprezentanti Maďarska, ktorí vo finále šampionátu v tureckom Istanbule zdolali rovesníkov zo Španielska až na pokutové hody. V riadnom hracom čase sa duel skončil nerozhodne 5:5. Bronz putuje do Ruska. Slovensko na šampionáte nemalo zastúpenie.

Celý článok...

LM mužov aj v sezóne 2014/2015 bez slovenského tímu

logo-len-male

Aj v nasledujúcej sezóne vodnopólovej Lige majstrov sa v tejto súťaži nepredstaví ani jeden slovenský klub. Pri žrebe LM medzi zúčastnenými mužstvami nefiguruje slovenský šampión ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto. Prvé súboje sa uskutočnia koncom septembra, dvanásť tímov bude v dvoch šesťčlenných skupinách bojovať o desať miesteniek v ďalšej fáze. Do ďalších častí súťaže je priamo nasadených ďalších 14 klubov vrátane obhajcu prvenstva španielskeho CN Atlétic-Barceloneta. Liga majstrov 2014/2015 vyvrcholí turnajom Final Six 28. - 30. mája 2015 v Barcelone.

Celý článok...

Tomáš Kostelník mieri do Bordeaux

kostelnik 1

Slovenský reprezentant vo vodnom póle Tomáš Kostelník si premiérovo v kariére vyskúša pôsobenie vo Francúzsku, na spolupráci sa dohodol s klubom Saint-Bruno Bordeaux. Dvadsaťročný krídelník (nar. 14. apríla 1994) naposledy hral v slovenskej extralige za ČH Hornets Košice. Správu priniesol oficiálny web košických 'sršňov'. Tomáš Kostelník mieri do tretej najvyššej súťaže v krajine 'galského kohúta'. "Zmluvu podpíšem začiatkom septembra a bude desaťmesačná, čiže na jednu sezónu. Chcel som skúsiť niečo nové, zahraničie ma lákalo, nechcel som zostať iba na Slovensku. Preto som nad ponukou z Francúzska dlho neváhal," povedal mladík v rozhovore pre klubový web ČH Hornets. Tomáš Kostelník pred odchodom do Francúzska verí, že v novom pôsobisku si veľmi rýchlo zvykne na podmienky. "Hovoriť budem po anglicky, no dúfam, že čo najskôr pochytím základy francúzštiny. Ambíciou v klube bude postup do druhej najvyššej," dodal košický rodák, ktorý v minulosti hral v Maďarsku za Eger či Szentes.

Slovákom sa nedarilo na MS veteránov

logo MS 2014 masters

Slovenským veteránom sa veľmi nedarilo na majstrovstvách sveta masters vo vodnom póle v kanadskom Montreale. V kategórii nad 45 rokov skončili hráči Slávie UK Bratislava po piatich prehrách v základnej skupine a neúspechu v súboji o umiestnenie na 6. pozícii. Medzi mužmi nad 60 rokov si pólisti z tímu H2O Polo Piešťany pripísali v skupine jeden triumf a ten nad rovnakým súperom zopakovali aj v stretnutí o konečnú 5. priečku. V trinástich rôznych kategóriách až šesť zlatých medailí získali americké kluby, dve prvenstvá putujú do Nemecka a po jednom do Brazílie, Chorvátska, Ruska, Austrálie a Talianska.

Celý článok...

Tím SR „19" v Stuttgarte na poslednom 6. mieste

hornets-19

Slovenská vodnopólová reprezentácia do 19 rokov obsadila na kvalitne obsadenom turnaji v nemeckom Stuttgarte posledné 6. miesto. Zverenci trénera Dušana Holasa na podujatí získali iba jediný bod za nedeľňajšiu remízu 12:12 s rovesníkmi z Austrálie, keď po I. štvrtine viedli mladí Slováci 9:1! Prvenstvo si z podujatia odniesli Maďari pred Chorvátmi a Talianmi. Pre družstvo SR bol turnaj v Stuttgarte súčasťou prípravy na augustové majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie, ktoré sa od 23. do 31. augusta uskutočnia v Gruzínsku.

Celý článok...

Srbi venovali zlato z ME krajanom postihnutým povodňami

ME2014 SRB gold

Reprezentanti Srbska vo vodnom póle po nedeľňajšej obhajobe titulu na majstrovstvách Európy svorne symbolicky venovali zlaté medaily svojim krajanom, ktorých akokoľvek zasiahli ničivé májové záplavy. Materiálne škody spôsobené povodňami v Srbsku dosiahli výšku 1,5 až 2 miliardy eur a oficiálny počet obetí živelnej pohromy prekročil päťdesiatku. "Táto medaila a náš celkový triumf patrí ľuďom v Srbsku, ktorým voda neraz zobrala všetko. Verím, že verejnosť v našej krajine cíti aspoň kúsok radosti a lásky, ktorú práve teraz cítim ja. Som veľmi pyšný na to, že som mohol byť kapitánom európskych šampiónov," povedal autor troch finálových gólov Živko Gocič po nedeľňajšom triumfe nad výberom Maďarska 12:7.

Celý článok...

Strana 1 z 135

Prevádzkovateľ

FOUR ART s.r.o. 
Jantárova 30
040 01 Košice
IČO: 36 571 946

Nachádzate sa tu: Aktuality
Joomla extensions by Siteground Hosting