Anketa Mokrá Lopta

Spoločnosť Four Art s.r.o. a portál www.mokralopta.sk spoločne organizujú divácke hlasovanie ankety o najlepších vodných pólistov za sezónu 2012/2013. Môžeš si vybrať svojho favorita diváckeho hlasovanie ankety a dať mu svoj hlas.

Podpor športovcov jedného z najťažších športov a hlasuj už teraz tu.   apply f2

Vyhodnotenie diváckeho hlasovania ankety sa uskutoční neskôr, o tom Vás na tejto stránke budeme informovať včas, vtedy bude aj uverejnený výsledok hlasovania aj na www.mokralopta.sk
Pravidlá hlasovania sú veľmi jednoduché: hlas môžeš dať iba jednému z nominovaných hráčov a to iba 1x za deň. Systém hlasovania je nastavený tak, že povoľuje iba 1 hlas za jeden deň z jednej IP adresy.

Za porozumenie Ďakujeme S pozdravom organizačný team ankety a portál www.mokralopta.sk

 

left direction
right direction

Mokrá lopta

Hráčky USA majsterkami sveta v kategórii do 18 rokov

logo-fina

Majsterkami sveta vo vodnom póle sa v kategórii žien do 18 rokov stali v španielskom Madride hráčky USA, ktoré v nedeľňajšom finále zdolali rovesníčky z Kanady 5:4. Bronz putuje do Maďarska zásluhou triumfu nad pólistkami Grécka až na pokutové hody. Z bronzu sa teší aj slovenská hráčka Zuzana Mátéová, ktorá po pôsobení v Košiciach prijala ponuku hrať na klubovej úrovni v Maďarsku a reprezentovať túto krajinu.

Celý článok...

Na ME "19" zlato pre Srbov, Slováci na 15. mieste

logo-len

Majstrami Európy vo vodnom póle sa v kategórii mužov do 19 rokov stali v gruzínskom Tbilisi reprezentanti Srbska, ktorí v nedeľňajšom finále zdolali rovesníkov z Maďarska 7:6. Bronz získali Chorváti triumfom 8:4 nad Talianmi. Mladí Slováci skončili na 15. mieste, keď v súboji o konečnú pozíciu zdolali v sobotu domácich hráčov 8:7.

Celý článok...

Tím SR "15" v Belehrade na 7. mieste

u15cukic2014

Slovenská vodnopólová reprezentácia chlapcov do 15 rokov dosiahla na kvalitne obsadenom Memoriáli Darka Čukiča v srbskom Belehrade siedme miesto. Zverenci trénerského tandemu Róbert Kaid - Martin Sakáč v základnej skupine podľahli rovesníkom z Talianska 5:12, neskôr Chorvátom 1:7, mladých Austrálčanov zdolali 12:4 a s Čiernohorcami prehrali 7:13. V záverečnom súboji si tím SR "15" poradil s Maďarmi 11:10.

Celý článok...

Svetový pohár vyhrali Američanky

logo-fina

Vodné pólistky USA sa stali víťazkami augustového Svetového pohára žien, ktoré sa konali v ruskom Chanty-Mansijsku. Vo finále si Američanky poradili s Austrálčankami 10:6. Bronz putuje do Španielska zásluhou triumfu nad Čínou 7:5 v súboji o 3. miesto. Domáce Rusky skončili až šieste, keď v súboji o 5. pozíciu podľahli Maďarkám 11:14.

Celý článok...

Maďari majstrami sveta v kategórii do 18 rokov

hornets-19

Titul majstrov sveta v kategórii do 18 rokov získali mladí reprezentanti Maďarska, ktorí vo finále šampionátu v tureckom Istanbule zdolali rovesníkov zo Španielska až na pokutové hody. V riadnom hracom čase sa duel skončil nerozhodne 5:5. Bronz putuje do Ruska. Slovensko na šampionáte nemalo zastúpenie.

Celý článok...

LM mužov aj v sezóne 2014/2015 bez slovenského tímu

logo-len-male

Aj v nasledujúcej sezóne vodnopólovej Lige majstrov sa v tejto súťaži nepredstaví ani jeden slovenský klub. Pri žrebe LM medzi zúčastnenými mužstvami nefiguruje slovenský šampión ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto. Prvé súboje sa uskutočnia koncom septembra, dvanásť tímov bude v dvoch šesťčlenných skupinách bojovať o desať miesteniek v ďalšej fáze. Do ďalších častí súťaže je priamo nasadených ďalších 14 klubov vrátane obhajcu prvenstva španielskeho CN Atlétic-Barceloneta. Liga majstrov 2014/2015 vyvrcholí turnajom Final Six 28. - 30. mája 2015 v Barcelone.

Celý článok...

Tomáš Kostelník mieri do Bordeaux

kostelnik 1

Slovenský reprezentant vo vodnom póle Tomáš Kostelník si premiérovo v kariére vyskúša pôsobenie vo Francúzsku, na spolupráci sa dohodol s klubom Saint-Bruno Bordeaux. Dvadsaťročný krídelník (nar. 14. apríla 1994) naposledy hral v slovenskej extralige za ČH Hornets Košice. Správu priniesol oficiálny web košických 'sršňov'. Tomáš Kostelník mieri do tretej najvyššej súťaže v krajine 'galského kohúta'. "Zmluvu podpíšem začiatkom septembra a bude desaťmesačná, čiže na jednu sezónu. Chcel som skúsiť niečo nové, zahraničie ma lákalo, nechcel som zostať iba na Slovensku. Preto som nad ponukou z Francúzska dlho neváhal," povedal mladík v rozhovore pre klubový web ČH Hornets. Tomáš Kostelník pred odchodom do Francúzska verí, že v novom pôsobisku si veľmi rýchlo zvykne na podmienky. "Hovoriť budem po anglicky, no dúfam, že čo najskôr pochytím základy francúzštiny. Ambíciou v klube bude postup do druhej najvyššej," dodal košický rodák, ktorý v minulosti hral v Maďarsku za Eger či Szentes.

Slovákom sa nedarilo na MS veteránov

logo MS 2014 masters

Slovenským veteránom sa veľmi nedarilo na majstrovstvách sveta masters vo vodnom póle v kanadskom Montreale. V kategórii nad 45 rokov skončili hráči Slávie UK Bratislava po piatich prehrách v základnej skupine a neúspechu v súboji o umiestnenie na 6. pozícii. Medzi mužmi nad 60 rokov si pólisti z tímu H2O Polo Piešťany pripísali v skupine jeden triumf a ten nad rovnakým súperom zopakovali aj v stretnutí o konečnú 5. priečku. V trinástich rôznych kategóriách až šesť zlatých medailí získali americké kluby, dve prvenstvá putujú do Nemecka a po jednom do Brazílie, Chorvátska, Ruska, Austrálie a Talianska.

Celý článok...

Strana 1 z 135

Prevádzkovateľ

FOUR ART s.r.o. 
Jantárova 30
040 01 Košice
IČO: 36 571 946

Nachádzate sa tu: Aktuality
Joomla extensions by Siteground Hosting